inżynieria wsteczna, odtwarzanie części, projektowanie części u klienta

Często zadajemy sobie pytanie: czy warto wymienić części, kiedy jeszcze działają, ale już zauważamy, że ich “życie” dobiega końca?
Odpowiedź może być tylko jedna: nie ma na co czekać.!

Argumentem przeciwko bywa obawa przed unieruchomioną maszyną. Z drugiej strony na pewno nie unikniemy tego w przyszłości, a dzięki szybkiej interwencji zużyty element, który ma być zastąpiony, nie uszkodzi pozostałych części maszyny. Warto zastanowić się, czy pozorna oszczędność (część wkrótce się zepsuje, ale może jeszcze trochę “pociągnie”, a tyle mamy kosztów w tym miesiącu…) jest lepsza niż przeciwdziałanie katastrofie.

Pomiary i wymiana części u klienta

Jeśli chcecie Państwo zapobiec poważniejszym konsekwencjom i wymienić element, który jeszcze „działa”, zapewniamy obsługę, która minimalizuje czas wyłączenia maszyny z cyklu produkcyjnego. Dzięki naszemu wsparciu element zostanie wyjęty jedynie na czas pomiarów, a następnie umieszczony z powrotem w maszynie, by przywrócić jej funkcjonowanie. Kolejne zatrzymanie produkcji nastąpi w momencie, gdy będziemy mieli już gotowy zamiennik, również jedynie na krótko. Cały ten proces obędzie się w ramach usługi: „Projektowanie z dojazdem”, do skorzystania z której serdecznie zapraszamy.

Jeśli jednak zużyty element mechaniczny już unieruchomiła produkcję, polecamy się także w zakresie inżynierii wstecznej.

Masz pytanie? Zadzwoń!+48 724 235 376