Udostępnij

lata doświadczenia w projektowaniu i produkcji

O mnie

scroll down

Konrad Kostrzewski – właściciel i główny konstruktor w Biurze konstrukcyjnym Kostrzewski

Od ponad 10 lat zajmuję się przemysłowym wykonywaniem oraz projektowaniem elementów maszyn i urządzeń. Chęć nieustannego rozwoju sprawiła, że w relatywnie krótkim czasie udało mi się piąć po szczeblach kariery zawodowej obejmując coraz bardziej odpowiedzialne i wymagające stanowiska.  Od operatora obrabiarek, przez technologa, konstruktora, po głównego technologa, aż w końcu właściciela własnego biura konstrukcyjnego.

Możliwość przyglądania się różnym rozwiązaniom technicznym oraz borykanie się z problemami wynikającymi z braku doświadczenia innych konstruktorów sprawiło, że nauczyłem się projektować efektywnie i tanio. Potrafię też przewidywać problemy związane z późniejszym wykonywaniem swoich projektów. Brak znajomości procesu wytwarzania u znakomitej większości konstruktorów powoduje, że projekty stają się trudne do wykonania, przez co drogie i awaryjne.

Jestem wierny zasadzie, że najlepszym projektem jest projekt prosty, opierający się na sprawdzonych rozwiązaniach. Aspiracją większości konstruktorów jest zaproponowanie niespotykanych rozwiązań. To ambitne, ale prowadzi najczęściej do kłopotów i ostatecznie zmusza do sięgania po typowe rozwiązania.

Dziś oddaję do Państwa dyspozycji swoją wiedzę i doświadczenie, by urzeczywistniać i materializować pomysły na Wasze maszyny, urządzenia i wynalazki.

166
Zrealizowane projekty

83
Unikalne rozwiązania

32
Zadowolonych klientów

999
przepracowanych godzin

Co mnie wyróżnia?

Projektowanie

Rendering 3D

Wykonanie projektów