Udostępnij

Rozwiązania dedykowane dla firm produkujących metodą obróbki skrawaniem

Ustalanie i wdrażanie technologii obróbki CNC

Kliknij i czytaj o usłudze
Zrealizowane projekty Rozwiązania przygotowane dla naszych klientów

Ustalanie i wdrażanie technologii obróbki CNC

Usługi CNC – ustalanie i wdrażanie technologii obróbki

Ponad 10-letnie doświadczenie w zakresie obróbki skrawaniem pozwala nam zaproponować Państwu usługi CNC w zakresie doboru technologii, narzędzi i parametrów skrawania.

W zależności od wielkości produkcji zaproponujemy rozwiązania dostosowane do charakteru Państwa prac. Specjalizujemy się w projektowaniu urządzeń przyspieszających obróbkę seryjną. Projektujemy narzędzia specjalne z węglików spiekanych. Zapewniamy dobór parametrów skrawania będący optymalnym rozwiązaniem uwzględniającym trwałość narzędzia oraz szybkość obróbki.

Podpowiadamy także w obszarze doboru narzędzi do obróbki. Znając rynek i dostępne rozwiązania doradzamy jak optymalnie wybrać komponenty, by osiągnąć dobry współczynnik czas/jakość. Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań, które dzięki dużym nakładom marketingowym są bardzo znane i widoczne dla klienta. Jednak znając charakterystykę poszczególnych narzędzi można wybrać tańsze i równie dobre, a nie rzadko i lepsze komponenty.

Jednym z elementów planowania obróbki skrawaniem i przygotowania projektów do jej wykonania jest skan 3D. Biuro konstrukcyjne Kostrzewski realizuje dla klientów usługę skanowania 3D i przygotowania projektów na bazie skanu. Skan 3D – kliknij i dowiedz się więcej!

Masz pytania? Napisz, oddzwonię najszybciej jak się da!