Udostępnij

Nie ma konieczności zatrzymywania linii produkcyjnej, by ją zmodernizować!

Projektowanie części u klienta

Kliknij i czytaj o usłudze
Zrealizowane projekty Rozwiązania przygotowane dla naszych klientów

Projektowanie części u klienta

Projektowanie części u klienta – z dojazdem, bez konieczności zatrzymania linii produkcyjnej

Dlaczego projektowanie cześci u klienta to usługa, która warto poważnie rozważyć? Zatrzymanie linii produkcyjnej lub maszyny wykorzystywanej do produkcji to zawsze wymierne straty finansowe. W czasie przestoju nie realizuje się zleceń, co wpływa na przesunięcie terminów realizacji i fakturowania, a w efekcie na pogorszenie płynności finansowej firmy.

Przestój, którego celem jest przekazanie mocno wyeksploatowanych lub uszkodzonych elementów do zwymiarowania, pociąga za sobą koszty, których można uniknąć lub je zminimalizować. Rozumiemy to, dlatego proponujemy Państwu unikalne rozwiązanie!

Jak wygląda usługa projektowania części u klienta?

Usługa projektowania obejmuje elementy maszyn, nawet tych znajdujących się w ciągłym użyciu.

Usługa ta minimalizuje czas przestoju produkcji, ponieważ nie wymaga przekazania elementów poddawanych rekonstrukcji do stacjonarnych biur konstrukcyjnych. To pozwala zaoszczędzić czas, który normalnie byłby niezbędny do wykonania naprawy lub modernizacji uszkodzonego elementu.

Nasza usługa zapewnia zatrzymanie linii produkcyjnej na krótki czas, niezbędny do wykonania pomiaru zużywającego się elementu. Po pomiarze komponent wraca z powrotem do maszyny i produkcja może być realizowana w normalnym trybie. Przygotowujemy nowy element w taki sposób, by był trwały i odporny na działające na niego siły. Uwzględniamy przy tym przyczyny zużycia obecnie działającego komponentu. Kolejny krok to wymiana części w maszynie, kiedy wysokiej jakości element zastępczy jest już gotowy. To wymaga również bardzo krótkiego postoju maszyny. Dzięki takiemu systemowi pracy przerwy w produkcji są minimalne i znacznie ograniczają koszty zatrzymania procesu produkcyjnego.

 

Awaria? Wyceń dojazd eksperta do Twojej linii produkcyjnej i sprawdź, jak wygląda u nas projektowanie części u klienta!