Udostępnij

Masz pomysł? Pozwól nam go zrealizować!

Prototypowanie

Kliknij i czytaj o usłudze
Zrealizowane projekty Prototypy przygotowane dla naszych klientów

Prototypowanie

Prototypowanie maszyn produkcyjnych i urządzeń przemysłowych

Prototypowanie urządzeń produkcyjnych to połączenie mechaniki i elektroniki. Jest to obecnie podstawa funkcjonowania urządzeń w niemal każdej gałęzi przemysłu. Nasze usługi obejmują wykonanie projektów z zakresu zaprojektowania mechaniki, doboru normaliów i sterowania, odpowiedniego do narzuconego projektu, a także do celu przyświecającego działaniu klienta.

Chronimy Państwa prawo do własności intelektualnej i prawnej Państwa przedsięwzięcia.  Po zakończeniu fazy prototypowania możemy również wesprzeć Państwa we wdrożeniu do produkcji powstałego urządzenia.

Mając na uwadze koszty wynikające z seryjnej produkcji, podczas prototypowania dobieramy normalia tak, aby stanowiły kompromis pomiędzy trwałością, a ceną zastosowanych komponentów mechanicznych. Połączenie tych dwóch cech pozwala na stworzenie urządzenia, które będzie nie tylko efektywne w warunkach produkcyjnych, realizując zaplanowane zadania i nie ulegając awariom, a także efektywne kosztowo.

Przy mniejszym obciążeniu produkcji nie zawsze warto inwestować w najbardziej wytrzymałe komponenty i odwrotnie. Przy planowanych dużych obciążeniach konstrukcji inwestycja w jakościowe elementy pozwala na uniknięcie kosztów związanych z późniejszymi naprawami i związanymi z nimi przestojami. (Zobacz też: naprawa z dojazdem do klienta)

Ochrona wzorów patentowych prototypów

Możecie Państwo także liczyć na wsparcie z naszej strony w zakresie zgłaszania wzorów patentowych i zastrzegania praw do swoich koncepcji. To bardzo istotne w obszarze konstruowania nowych urządzeń i produktów. Zabezpieczenie praw do prototypu ułatwia późniejszy rozwój firmy, tworzenie kolejnych unikalnych urządzeń, a często także rozmowy z potencjalnymi inwestorami.

Masz pytania dotyczące prototypowania? Napisz, oddzwonię najszybciej jak się da!