Udostępnij

Odwzorowanie topologii z dokładnością 0,015 mm

Skan 3D

Kliknij i czytaj o usłudze
Zrealizowane projekty Rozwiązania przygotowane dla naszych klientów

Skan 3D

Skan 3D w inżynierii

Skan 3D wykorzystuje się w nowoczesnej inżynierii w wielu aspektach. Jest stosowany między innymi do przygotowania projektów, które przydatne są później w obróbce skrawaniem. Sam proces skanowania to dopiero początek żmudnej pracy inżyniera. Chmura punktów w przestrzeni musi zostać przekształcona na obiekt bryłowy, bogaty w detale. Wymaga to precyzji, umiejętności i wiedzy.

Użytecznym projektem skan 3D staje się dopiero po przekształceniu go w plik, w oparciu o który oprogramowanie CAM (Computer Aided Manufacturing) jest w stanie wygenerować ścieżki dla obrabiarek CNC. Wtedy może zostać praktycznie wykorzystany w procesie produkcyjnym.

Biuro konstrukcyjne Kostrzewski świadczy usługi skanowania 3D dla klientów. Ponadto zajmuje się też wdrażaniem technologii obróbki CNC w firmach produkcyjnych, gdzie proces pracy tą metodą dopiero się rozpoczyna. Kompleksowe wsparcie zapewnia klientowi sprawne wdrożenie i pewność, że w planowaniu obróbki uwzględniono każdy szczegół. Ponad 10-letnie doświadczenie w zakresie obróbki skrawaniem pozwala nam zaproponować Państwu usługi CNC w zakresie doboru technologii, narzędzi i parametrów skrawania na najwyższym poziomie.

Kliknij i dowiedz się więcej na temat wdrażania obróbki w technologii CNC

Masz pytania o skanowanie 3D? Napisz, oddzwonię najszybciej jak się da!