Udostępnij

Najszybsza metoda realizacji i weryfikacji pomysłu

Wydruki 3D

Zrealizowane projekty Rozwiązania przygotowane dla naszych klientów

Wydruki 3D

Wydruk 3D w produkcji i regeneracji części mechanicznych

Drukujemy z materiałów takich jak: ABS, PLA, PET-G.

Dynamika rozwoju przedsiębiorstw pociąga za sobą konieczność wdrażania nowych metod produkcji elementów maszyn, tak by uniknąć długich przestojów produkcji, zapewniając jednocześnie pełną sprawność wykorzystywanych urządzeń i maksymalną długość ich użytkowania.

Wiele komponentów mechanicznych może zostać wykonana z tworzyw sztucznych. Sprawdzenie trafności koncepcji przez wydrukowanie prototypu stanowi doskonałą metodę cięcia kosztów, zarówno wynikających z czasu i przestojów produkcji, jak i z pomyłek pojawiających się na etapie projektu.

Druk 3D jak żaden inny proces szybkiego prototypowania pozwala na urzeczywistnienie koncepcji i unaocznienie ewentualnych błędów. Nie każdą wątpliwość da się rozwiać oglądając beznamiętny model bryłowy na ekranie komputera.

Wydruki 3D w prototypowaniu

Wydruki 3D to coraz popularniejsza metoda produkcji prototypów i nie tylko. Dzięki szybkości tego rozwiązania łatwo można zweryfikować poprawność projektu. To istotne, ponieważ czasem na papierze lub w systemie komputerowym elementy projektowanej konstrukcji wydają się idealnie dopasowane, a po ich wyprodukowaniu okazuje się, że pominięto jakiś niuans.Wydruki 3 D pozwalają zweryfikować dopasowanie elementów empirycznie.

Masz pytania? Napisz, oddzwonię najszybciej jak się da!